Виготовлення бруківки, тротуарної плитки та інших фігурних елементів мощення.

Доставка по Києву і області. Монтаж і благоустрій територій. Оптимальне поєднання ціни та якості

ТОВ “Marsa” в Києві є найбільшим виробником фігурних елементів мощення. Серед продукції, що випускається на заводі вібропресованих виробів, представлена ​​велика кількість різновидів бруківки, тротуарної плитки, поребрика, будівельних блоків та інших бетонних виробів.

Продукція затребувана приватними особами, підприємствами та організаціями. Споживачами її є близько 40-ка корпоративних клієнтів, які співпрацюють з ТОВ “Marsa” за індивідуальною партнерською програмою. В її рамках їм надаються вигідні пропозиції і різні знижки.

3 плюса співпраці з ТОВ “Marsa”

Екологічна і високоякісна продукціяУнікальні формувальні матриціРучне або механізоване укладання
Виготовляється автоматизовано на обладнанні AME GmbHТочність форми виробів і ідеальна геометрія фігурних елементів з бетонуБлагоустрій ділянок будь-якого типу складності за цінами нижчими від ринкових

Підприємство гарантує конкурентні ціни, а також широкий діапазон знижок. Поставки безпосередньо від виробника дозволяють скорочувати витрати на укладання плитки та благоустрій ділянок.

ТОВ “Marsa” розроблений вигідний пакет пропозицій для дилерів, а також постійних клієнтів-оптовиків — будівельних магазинів і супермаркетів. Замовляючи продукцію, можна скористатися послугами компанії з укладання. Професіонали з досвідом швидко і якісно покладуть плитку, бруківку і впорядкують територію.

Елементи благоустрою

ТОВ “Marsa” випускає елементи благоустрою, зроблені з бетону, для розмежування пішохідної та автомобільної частини дороги. Дорожні і садово-паркові бордюри, поребрики та інші вироби для облаштування та облагородження території.

Тротуарна плитка

Компанія випускає елементи мощення різних колекцій:

 • “Старе місто”, 40/60 мм. У цій колекції плитки одного виду, але 4-х різних розмірів. Часто застосовуються для благоустрою пішохідних зон.
 • “Цегла”, 40/60 мм. Класична тротуарна плитка, яка отримала активне використання при благоустрої тротуарів, велодоріжок, пішохідних зон, парків, проїздів та інших об’єктів.
 • “Квадрат”. Велика і мала плитка однакової товщини, але різної довжини.
 • “Ромб”. Плитка з нестандартною геометрією, що забезпечує ідеальний монтаж через симетрію діагоналей.
 • “Модерн”, 60 мм. Три види плиток великого розміру без фаски. Ефект ColorMix.

Також в асортименті є плитка товщиною 80 мм, призначена для укладання в місцях з великим навантаженням і прохідністю. На вибір покупцям пропонуються: “Двотавр”, “Хвиля”, “Цегла”. Широкий вибір дозволяє придбати все необхідне в одного постачальника.

Варто відзначити можливість не тільки замовлення плитки, але і монтажу на об’єкті. Укладання проводиться досвідченими фахівцями. Можливий благоустрій території та реалізація проектів різного ступеня складності.

Послуги від заводу вібропресованих бетонних виробів Marsa

Компанія пропонує замовникам з Києва і області наступні послуги:

Доставка продукції на об’єкт краном-маніпулятором

Силами фахівців компанії здійснюється оперативне завантаження і транспортування тротуарної плитки, бортового каменю, бордюрів, бруківки та інших виробів по Києву і області.

Укладання тротуару в Києві

Монтаж проводиться на бетонну або піщану базу. Вручну або механізовано (на великих площах — з використанням ФЕМ).

Комплексний благоустрій території

В рамках цієї послуги здійснюється підготовка бази — демонтаж асфальту, створення піщано-бетонної основи, монтаж плитки, установка поребриків, укладка фігурних елементів, облаштування газону, очищення території.

Асфальтування доріг

Замість плитки можна створити асфальтобетонне покриття. На підприємстві є все необхідне матеріально-технічне обладнання для проведення земляних робіт, створення піщано-щебеневої основи, укладання асфальту, ямкового ремонту доріг.

 

Монтаж плитки від компанії Marsa

 • Демонтажні роботи як на дорогах, так і тротуарах.
 • Планування монтажних робіт:
  • підготовка грунту;
  • гравійно-щебенева подушка;
  • закріплення основи георешіткою;
  • підсипання піску і бетонування;
  • монтаж тротуарної плитки, інших фігурних елементів, поребрика;
  • укладка грунту, посів трави, укладання рулонного газону.
 • Вивіз сміття, прибирання території після укладання.

Монтажні роботи проводяться за технологічними картами, при точному дотриманні будівельних нормативів. При роботах на ділянках зі складними грунтами і топологією часто використовуються геоматеріали. Вони оберігають грунт від просідання і підвищують термін експлуатації тротуарної плитки.

Переваги співпраці з заводом Marsa

Київський завод вібропресованих бетонних виробів Marsa не перший рік працює на ринку. Партнери та замовники отримують масу переваг від співпраці з компанією:

 • Високоякісна продукція, яка випускається на сучасному обладнанні.
 • На всіх етапах виробничого процесу налагоджено ретельний контроль.
 • Обов’язкова сертифікація всієї продукції, що випускається.
 • Обробка заявки за 24 години і можливість швидкої доставки замовленого на об’єкт.
 • Вигідні пропозиції для оптових покупців по Києву і області.